| diana2016 a întrebat:

Un vecin de al surorei mele ia otravit cainele, unde sa sun sa reclam sunt din Galati.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistita! Trebuie sa si demonstrezi ca el l-a otravit. Ori asta (adaca vecinul nu este prost cu diploma) e cam greu.

| Surtulecs a răspuns:

Buna! Daca sunteti iubitor de animale si chiar sunteti atasat de animale asa de mult si chiar doriti sa vi se faca dreptate, uitati un link mai jos cu informatii legate de actiuni negative impotriva animalelor si pasii pe care trebuie facut spre dreptate:

http://www.protectiaanimalelor.ro/caini/procedura_reclamare_cruzimi.html

Sper ca v-am ajutat!