| anonim_4396 a întrebat:

URGENTTT!

Am un caine yorkshire terrier EXTRA MINI, si de ceva timp (3 zile) respira foarte greu, infundat. a varsat, a avut scaun moale etc.
Am fost la veterinar, i-a facut 4-5 injectii ieri, azi 3, si i-a dat niste medicamente si o conserva speciala.
Mi-a spus ca poate avea ceva la plamani, dar nu stiu ce.
Apoi, ca atunci cand i-am spus prima propozitie cu scaunul, varsatul etc a crezut ca are PARAVIROZA CANINA.
Dar, intrebarea :
CE POATE AVEA LA PLAMANI?
POATE MURI, chiar daca este tratat?! HELP. sad

1 răspuns:
| thood a răspuns:

Da poate muri asemenea am avut eu 2 pichinezi si a murit unu iar dupa 2 saptamani a murit si celalalthappy

crying