| crazyinlove a întrebat:

VA ROG AJUTOR! ce se intampla daca ii tai mustatile la un iepure? am auzit ca; cu mustatile simte daca le-am taiat ce se intampla?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce întrebare de cotitură!
Pa, pa.

| crazyinlove explică (pentru Legiuitoarea):

Nu stiu cum sa iti spun dar eu m-am atasat de animalul meu!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru crazyinlove):

Bună.
Și atunci ce ai cu el? Lasă-i mustățile în pace, și mie îmi plac iepurașii.
Pa, pa.

| TheAce a răspuns:

Iepurele foloseste mustatile pe post de simt tactil. Nu fa prostia de a i le taia pentru ca il vei dezorienta de tot.

| Vvistula a răspuns:

Nu i se mai scoala

| KinderBeeeib a răspuns:

E o mare prostie (scuze daca te-am jignit) nu trebuie sa ii tai mustatile deoarece e esimtul orientarii lui.Acum o sa se simta "ratacit" dar daca vrei niste detalii sigure intreaba-l pe veterinar. Apropo succes cu iepurasul.

Răspuns utilizator avertizat