| GivingUp a întrebat:

Va rog mult am nevoie de ajutor sunt disperata am un perus alb si de multe ori am vazut pe aripa lui niste linii maro subtiri de 2 milimetri lungime si nu am bagat in seama acest lucru dar azi am vazut ca liniile alea se misca si m-am speriat ce ma fac ce are daca stie cineva va rog raspundeti-mi ca am mare nevioe de ajutor nu stiu ce are daca e ceva care imi poate da mie sau cuiva din familie sau daca e ceva ce o poate omori va rog ajutati-ma va implooor va rog din toata inima!

5 răspunsuri:
| iepuras_2362 a răspuns:

Du-te la veterinar nu te lua dupa raspunsurile nostre caci nu suntem specialisti si veterinarul nu costa mult 10 lei noi nu stim si iti spunem gresit mai bine te duci la specialist cat mai repede posibil daca nu s-ar putea agrava

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la veterinar de urgenta! O avea paraziti!

| whiteviper98 a răspuns:

Nu te lua dupa TPU.du-te la veterniar!

| Georgii13 a răspuns:

Probabil sunt paraziti! du-te la veterinar.el iti va da ceva o solutie si gatahappy

| Madda12 a răspuns:

Du-te la veterinar cat de repede poti!