| DnlG a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Pisica mea a fost lovita de masina. nu sangereaza, se poate misca putin dar abia poate sa miaune si sa respire. credeti ca poate muri?

Răspuns Câştigător
| oanaX a răspuns:

Duteb repede cu ea la veterinar poate fi foarte grav. o prietena a patit la fel si pisica a fost lovita la organele interne si nu a mancat cateva zile apoi cand a duso la medic era prea tarziu

16 răspunsuri:
| Senorita2000 a răspuns:

Du-te la veterinar cat mai repede! Asta daca vrei sa se faca bine.Succes!winking funda?

| Senorita2000 a răspuns:

Du-te repede la veterinar.Asta daca vrei sa se faca bine.Succeswinking funda

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

O saracuta.
Si eu ma pis pe audiul lui tapitul ala...masinile provoaca multe accidente.
Sa ne zici cum se mai simte si e bine sa ii acorzi mai multa dragoste si sa stai cu ea ca sa simta k nu e singura si cineva are grija de ea.
Ai grija din cauza durerilor unele animale nu mai stiu cine e bun si cine rau.
App: cum o cheama?

| ady123 a răspuns:

Asa a patit pisica unui vecin s-a lovit nu mai stiu cum si a ramas muta du-te repede la veterinar pana nu pateste la fel

| BellaSomerhalder a răspuns:

Eu cred ca pisica ta are un plan sinucigas. Nu te duce cu ea la veterinar, altfel te va uri toata viata sa.

| CariocaAlba a răspuns:

Acum te duci la veterinar! Daca are hemoragie interna?

| DnlG explică:

Acum jumate de ora a fost lovita si deja tata ii pe drum catre veterinar cu ea.

| DnlG explică:

Auzi CaroliFlorin. MA p*s eu pe audiul si pe capu tau de nesimtit ce esti, un mitocan fara pereche, oameni ca tine nu au ce cauta pe un site ca acesta!

| DnlG explică:

Eu cred ca esti batut in cap.

| DnlG explică:

Pisicu e ok. am fost cu ea la veterinar din nou si nu are leziuni la organele interne si nici oase rupte.atat tot ca lovitura a fost destul de puternica si trebuie tinuta la caldura cateva zile pana isi revine

| florinpaula a răspuns (pentru DnlG):

Cat ma bucur pentru tine si pentru motan. eu am luat o pisicuta de pe strada cand a aruncat-o cineva, era mica si urata doar ce avea ochisorii deschisi si plini de infectie si nici nu stia sa manance ai dadeam lapte cu lingurita si s-a facut mare este ca un copil pentru mine ca o intreb ce face sau daca este foame si zice miiiaaaauuuuu!

| DnlG explică:

La fel a fost si a mea cand am gasit-o, abia putea merge si acum cantareste 4 kg

| florinpaula a răspuns:

Sa lasi raspuns sa spui cum se simte pisica, sunt o iubitoare de animale. succes si sper sa se faca bine

| florinpaula a răspuns:

Poti sa spui cum se simte pisica? sunt curioasa, sper ca-i bine

| kattallyynn a răspuns:

Depinde, pot exista sangerari la organele interne, prin urmare si chiaguri de sange care pot bloca vasele de sange provocand moartea incet dar sigur, cel mai indicat din punctul meu de vedere e sa o prezinti unui medic veterinar iar dupa sa ii acorzi cv ingrijiri si mai multa atentie si dragoste decat de obicei

| lolgirldanielle a răspuns:

Of micuta...e bine? sad