| CristinaQ a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! sad Pisica mea se joaca de la un timp cu rahatul uscat din litiera sa si nu am timp mereu sa o curat imediat ce face iar cand ajung acasa gasesc peste tot fecale. Cum as putea sa il dezvat de asa ceva?
P.s. Da, are jucarii dar nu le baga in seama (mingi, soareci, etc.) Mancare, apa are de asemenea nu ar avea de ce sa faca asta.
Funda, mersiii!

2 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Când pleci la muncă sau oriunde altundeva o bagi in baie, iar când vii o lași unde vrei big grin

| RKBlue a răspuns:

Litiera pisicii se tine in baie.
Cand pleci de acasa inchizi pisica in baie.E locul pe care il poti igieniza cel mai usor.De asemenea acolo mirosul persista cel mai putin.