| Sabiina a întrebat:

Am un catel cam de 3 luni maidanez care sta singur de la 8dimineata pana la ora 14. Inca il mai invat sa isi faca nevoile pe pampers din ala special pentru catei si il pun in camera, dar in fiecar zi cand vin la 14 il gasesc tot rupt, sfasiat. Ii las mereu 2 jucarii de plus, una de cauciuc pentru catei, 2 mingi deci are cu ce se juca. De ce il rupe? Ah, cred ca mai intai face pipi pe el pentru ca am observat ca e putin ud. Si face asta nu numai cu pampers`urile. Si cu cabluri, hartii, chiar si jucariei de cauciuc i`a rupt nasul! De ce musca si roade tot ce prinde [in special cu pampersul]? E din cauza ca in cresc dintii sau ceva de genul asta? Va rog dati`mi o solutie sa-l dezvat. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Dotdotggg a răspuns:

Are 3 luni ma mir ca nu te-ai prinslaughing ii cresc dinti si il mananca asa era si caini mei dar ei rodeau bete groase si le faceau praf funda?big grin