| RugiN1tU a întrebat:

Vand si eu o masina de epoca trimiteti mesaj daca va intreseaza si va spun pretul si altele

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

S-ar putea sa nu prea gasesti amatori multi p-aici; incearca pe situri specializate in vanzari de auto-moto.

| viotedy a răspuns:

Pune anunturi la vanzari auto si ai sanse s-o vinzi, aici...nu prea.

| deny2013 a răspuns:

Intra si tu pe site-uri si pune-o acolo si daca o vede cineva si daca este interesat... poate vei avea noroc s-o vinzi... daca nu va fi a ta.