| SporeBox a întrebat:

Vara viitoare as vrea sa imi iau o bicicleta. E un model anume mai bun sau merge orice? As vrea ceva rapid si sa urce repede pantele/coastele.

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Găsești la decathlon biciclete în bugetul menționat de tine. Totuși eu as merge pe rockrider 540, dar costa 2000 lei.

| Sekim a răspuns:

Salut
Nu recomand biciclete de pe click4sport. Specifica bugetul tau pentru a achizitiona o bicicleta si te voi ajuta cu placere.

| SporeBox explică (pentru Sekim):

Nu as da mai mult de 700-800 lei

| Sekim a răspuns (pentru SporeBox):

In acest buget ar trebui sa te orientezi catre Olx. Daca vrei sa iei ceva bun la 7-8 milioane sa fie noua nu ai sanse pentru ca si in 10 milioane sunt ragalii. numai junghiuri facute pentru bani, atat. 0% calitate, doar cantitate.

| SporeBox explică (pentru Sekim):

Oricum imi poti recomanda un model? Nu imi trebuie ceva profesional. Numai sa mearga bine si usor

| christine99 a răspuns:

Mountain bike oricare ar fi.