| Kaptain5088 a întrebat:

Voi ce carti cititi sau ati citit? Ultima mea carte citita este Ultimul Kamikaze (descrie razboiul dintre Japonia si USA in perioada celui de-al doilea razboi mondial).Mie imi plac cartile de aventura si cartile in care sunt descrise evenimente importante ale istoriei.O sa ma apuc de citit Ciocoii vechi si noi( pentru ca asa mi-a zis profesoara de romana).

3 răspunsuri:
| OohAnamaria a răspuns:

Ultima carte citita este Jocurile Foamei:Revolta.Iti urez mult succes si interes pentru Ciocoii vechi si noi.Mie imi place sa citesc carti care mi-au trezit interesul, nu recomandate de profesori(sunt foarte plictisitoare).Dar daca trebuie, trebuie...

| FuckingContra a răspuns:

Ultima carte citita a fost "Rascoala"

| CherryBlossom26 a răspuns:

Iti recomand cartea Cele trei fete ale lunii -Sally Gardner