| katy a întrebat:

Voi ce pedeapsa le-ati aplica?
Sugerez copiilor sub 18 ani sa nu se uite!
http://www.libertatea.ro/detalii/articol/ARS-CAINE-DE-VI U-374591.html

Răspuns Câştigător
| MioaraParalescu a răspuns:

Nu m-am putut uita mai ales ca sunt iubitor de caini.Eu i-as omora,le-as da foc, si i-as arunca, sau inaine i-as chinui.Ii f** in gura!

5 răspunsuri:
| lola_5690 a răspuns:

I-as strange de gat pe acesti idioti. Dar inainte i-asi fi intrebat ce ar fi zis mama lor daca ar fi vazut. Apoi i-as fi aruncat in iad unde le este locul! sau le-as fi dat si eu foc la acesti cretini! Cum poti sa faci asa ceva? doamne fereste! cineva ar trebui sa-i omoare pe ******** aia ca nici nu exista pedeapsa potrivita pentru acestii nenorociti!

| DarQueen a răspuns:

Sincer? I-aș da foc happy

| Loora a răspuns:

Eu iubesc enorm de mult cainii. Sunt foarte apropiata de ei. Nu-mi vine sa cred ce fac criminalii aia angry! Doamne fereste. Sincer le-as dori o moarte dura! Sa fie chinuiti ca bietu caine. Ala ce vina are? E nevinovat... Incredibil ce pot face unii in ziua de astazi

| IonIonut a răspuns:

Eu le-as face ce iau facut si ei cainelui!(scurt si la obiect)

| Sonny15 a răspuns:

Simplu:o ora la foc mic intr-o cada cu kerosen dupa care preludiul se incheie cu un foc de artificiibig grin