| Oanna_Alexis_1985 a întrebat:

Voi cum aveti decorata camera? (ma adresez in special fetelorwinking )
Cel mai bun raspuns primeste funda! :*

Răspuns Câştigător
| Madalina84 a răspuns:

Camera o decorezi dupa bunul tau plac happy Eu prefer posterele sau desene ii da camerei o altfel de atmosfera...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel si eu. Daca ai camera "simpla" nu e bine. Trebuie sa te exprimi prin decorarea camerei tale.

| Otto2014 a răspuns:

Dupa bunul plac.

| csmin a răspuns:

Eu nu sant fata, dar camera mea mi-am decorat-o singur...pe tavan mi-am pictat un teren de fotbal, am unul dintre pereti desenat sa para de caramida adic a fost pictat negru apoi cand s-a uscat au fost facute "rosturile" dintre "caramizi" cu scoci si varuit cu portocaliu iar cand am luat scociul a ramas extrem de aspcetuos...app sunt pasionat de design interio/exterior