| Gaga4u a întrebat:

Voua va plac pisicile? De ce?

14 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu sunt indragostita de pisici.Cred ca intr-o viata anterioara am fost pisica!

| irinuca a răspuns:

Îmi plac pisicile pentru că sunt amuzante când se joacă, pentru că sunt drăgăstoase, pentru că sunt foarte curate, pentru că sunt pufoase şi silenţioase.
Sunt animalele ideale de apartament: inteligente, curate, silenţioase şi extrem de haioase când le apucă damblaua şi se joacă prin casă cu te miri ce capace de sticlă sau pungi.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, îmi plac! Pur și simplu.
Pa, pa.

| AddaXD a răspuns:

Le ubesk love struck love struck love struck

Mi se par super dragute, au niste ochiisori scumpi, sunt jucause majoritatea, au o blanita superba si in plus unele sunt foarte destepte.

Eu am un motan, dar sti asta...

Pisicile sunt animalele mele favorite! love struck Le ador! love struck

LOVE CATS 4EVER love struck

| camionagiull a răspuns:

Imi plac pisicile de cand eram mic caini nu prea ca fac deranj ehe si pisica face dar nu vrea afara mereu ca cainii!smug

| PrincessConsuela a răspuns:

Le :-X! Eu sunt la a2a pisica. Sunt foarte curate, elegante, jucause. Daca stai la curte si mai bine. Dar nu mi-a pacut ca atunci cand s-a imbolnavit a trebuit sa o vaccinez. Se auze din sfragerie cum tipacrying. In rest ma cam musca dimineata, dar e bine ca macar ma scoalalaughing.

| GiiaaBăă a răspuns:

Iubesc pisicile din toata inima mea! Chiar am o pisica, numita Ketty! E asa adorabila si o iubesc cat de muult pot. Ma mai zgarie ea cateodata dar ii dau dreptate deoarece ma zgarie dupa ce ii fac ceva rau. o bat, o cert, nu ma zgarie asa... degeaba! Chiar ma iubeste! Si pentru cei care nu iubesc pisicile, jur, nu au inima!

| BrunetteClaudia a răspuns:

Pisicile? le ador.
am 11
mai ales ca sunt animale de companie minunate si sunt si benefice. pisicile absorb energia negativa
happy

| ZOON a răspuns:

Imi plac pentru ca sunt calme si pufoase imi plac in special cele grase =D

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Sincer mie nu-mi prea plac. poate decat puiutii pentru ca sunt pufosi si ii poti asemana cu o jucarie draguta de plus. daca ar fi sa aleg intre o pisica si un caine adult as alege cainele. mi se pare ca pisicile sunt rasfatate si le place sa se alinte prea tare, spre deosebire de caine care daca stii sa il dresezi cum trebuie face exact ceea ce vrei tu fara mofturi. doar parere personala >big grin

| Alex_4425 a răspuns:

Uras pisicile, stau la tara eu nu am cumparat am avut o pisica asa de enervanta, se urca pe masa se punea pe haine se urca pe pat unde dormeam... Nam avut ce face am dus la un nene care a omorat-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Da, imi plac foarte mult. Chiar am o pisica, una alba, de un alb pur si niste ochi albastri, supla si absolut adorabila, o cheama Luli!
Imi place eleganta, supletea, gratia unei pisici, de aia cred ca ma aseaman mult cu una. Sunt indragostita de ele, pur si simplu imi plac, le ador. Sunt perfecte pentru apartament, silentioase, curate, gratioase. Imi plac din mai multe modive, iar daca ai vrea sa iti iei o pisica, eu ti le recomand!

Pe scurt ador pisicile, pentru eleganta de care dau dovada si pentru puritatea lor!

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa! le ador chiar, imi plac pur si simplu, pentru mine sunt terapie pura, ma calmeaza, ma relaxeaza, sunt un prieten ideal.

| palpabil a răspuns:

Mie numi plac