| diva99 a întrebat:

Voua va plac pisicile negre?

Răspuns Câştigător
| ing. a răspuns:

Buna. Da, imi plac pisicutele negrelove struck. Aveam la bunica mea 2 pisicute negre:Billy si Remuslove struck.Ne jucam tot timpul si imi placea sa le dau laptic.happy
Unii oameni zic ca pisicile negre aduc ghinion, insa este doar o superstitie! Am avut pisicutele acestea cam vreo 2 ani de zile si nu mi s-a intamplat nimic!happy

22 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daaaaaaaaaalove strucklove strucklove struck
Sunt preferatele melelove struckMai ales daca pe langa faptul ca sunt negre mai au si ochii albastriilove struck

| Parintele a răspuns:

Da. Am un motan negrutongue

| MisterKat a răspuns:

DA, imi plac!

| User a răspuns:

In general nu suport pisicile8-). Cand le vad cum miauna si cum se gudura imi vine sa le batlaughing

| Alien a răspuns:

Da, le ador!

| Butsilee a răspuns:

Da, daca am eu!
Nu sa-mi taie calea, sunt cam superstitioasa si nu pot sa-mi scot asta din cap rolling eyes Mama e mai rau cred ca e chestie de familierolling on the floor))))

| Butsilee a răspuns:

Zice ca alunga necazu sau nu stiu ce din casa :X

| roxanaa a răspuns:

Buna. Eu am o pisicuta neagra... un fel de birmaneza neagra. Este adorabila, blanda si afectuoasa cum nu as fi crezut. Este o preconceptie sa se creada ca pisicile negre aduc ghinion sau mai stiu eu ce. Sunt sufletele si ele si inca ce sufletele

| zuly a răspuns:

Da. Sunt frumoase si elegante. happy

| Daniutza a răspuns:

Sunt destul de dragute.

| Diiana232997 a răspuns:

Pana la urma urmei, lasand toate superstitiile la o parte sunt chiar dragutebig grin!

| silvio a răspuns:

Uite aici un filmulet cu pisica mea cea neagra, Musca o cheama, iar intre timp a mai crescut, si e de o "dementeala" nebuna =))
http://www.youtube.com/watch?v=hcaFXrxJ8V0

| chrysa99 a răspuns:

Da mult! si pentru ca se spune ca erau pisicile vrajitoarelor! mwa-hha-ha

| clady_5716 a răspuns:

Da, sunt superbe! Am si eu una cu ochi verzi!

| mariazet45 a răspuns:

Imi plac pisicile negre, am una o cheama Lisa, raspunde la acest nume, nu am chemat-o niciodata cu pis pis si toata lumea care o vede o confunda cu caciula de vulpe [care mai nou este si neagra nu numai argintiie ].

| Pustii a răspuns:

Pisica mea e neagra cu ochi albastri( Yesy ) si da o ador big grin

| Pustii a răspuns:

Pisu meu e neagra si o ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac, mai ales cele cu ochi albastrilove strucklove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 3! Sint cele mai frumoase!

| yoyodedeea a răspuns:

Eu am un motan negruhappy...si imi place pentru ca e pisoibig grin
e animalutzu meu si are felu lui de a fi, deci il iubesc

nu cred in superstitia asta cu... pisica negra... e doar o pisica cu blanalaughingnu stiu cum sa-ti zic

| ralucutza03 a răspuns:

Imi plac.Sunt foarte frumoase.Cand eram mica vroiam sa-mi vopsesc pisica in negru pentru ca a mea era alba.