| tonicaboss18 a întrebat:

Vreau sa îmi iau un hamster pitic alb si nu stiu cat ma costa exact mancarea specifica lui si rumegusul.
imi puteti spune va rog cam cat va costa pe voi (cei cu hamsteri) pe luna hrana si rumegusul pentru un hamster? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| KinderBeeeib a răspuns:

Buna! Pai, un hamster costa intre 20-30 de lei, mâncarea pornește de la 3 lei, cea ieftina, si cea mai de calitate e in jur de 10 lei si te ajunge cam o luna.Iar rumegușul in jur de 10 lei si ajunge intre 3 săptămâni si o luna in funcție de cat de des il schimbi.Ti-as mai recomanda si sa ii pui niste vitamine in apa ein cand in când.Succes.