| FloricaSerena1992 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un catel pudel, dar nu stiu daca ar trebui sa fie mascul sau femela daca am deja un motan. Ce credeti? happy

Răspuns Câştigător
| yuuPPy a răspuns:

Nu conteaza sexul catelului

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu contează.

| DenissaRoxana a răspuns:

Nu conteaza ce gen este pisica. Tu poti sa cumperi ce iti place. femela sau mascul.
Dar iti recomand femela, deoarece masculul cand este in calduri isi marcheaza teritoriul...adica face pipi pe toate lucrurile din casa.

| Kimmy2456 a răspuns:

Bună eu sunt Marina și Îți recomand femela pentru ca și eu am un mascul pisoi și unul caine! Câinele era sal mănânce!
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Popovici_Corina_1999 a răspuns:

Mai bine eti un mascul mai bine vor prieteni. Pisica e femela sau mascul?
Eu am un catel torterier mascul si prieteneste foarte bine cu pisica care e femela

| Popovici_Corina_1999 a răspuns:

Mascul mai bine va prieteni cu pisica, dar ea e femela sau mascul?