| Laura123Laura13 a întrebat:

Am 2 perusi, o femela si un mascul ce ar trebui sa stiu despre ei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Uite,poate te ajută cât de cât articolul acesta,
http://exotic.webgarden.ro/menu/totul-despre-perusi
Te pup!

4 răspunsuri:
| MihneaIsBack a răspuns:

Îți dau un pont :
Să ai grijă mare cu ei!
Se pot omorî reciproc dându-și cu ciocul.

| Laura123Laura13 explică (pentru MihneaIsBack):

Asa se joaca ei!

| MihneaIsBack a răspuns (pentru Laura123Laura13):

Și din joacă dau în violență. Am avut 2 peruși care se băteau între ei cu ciocul și până la urmă unul dintre ei a murit.

| byasminica a răspuns:

Ar trebui sa stii totul despre ei, documenteazate.vezi ce mananca, ce jucari le poti cumpara si in general cum sa-i cresti si eu am o femele si un mascul si a fost destul de greu la inceput dar cu timpul te obisnuiesti. sper ca te-am ajutat