| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa omor un caine si nu stiu cum. daca aveti vreo idee in afara de otrava pentru ca nu stiu ce fel de otrava trebuie va ros sa imi spuneti.pentru ca nu are 3 picioare si vreau sa nu mai sufere, sa il scap de durere

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Daca vrei sa nu mai sufere, ar trebuie sa de duci la un medic veterinar sa ii fac anestezie dubla si sa moara ( asa adoarme si nu simte nicio durere). Cu otrava moare in chinuri, la fel cu altfel de solutii.
Ai putea sa il faci bine, daca il doare ceva sa il duci la veterinar, are legat ca are doar 1 picior, s-au inventat rotire speciale pentru caini.
https://www.google.ro/......ps?/search ceva de genu acesta :)

10 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Il prinzi si il duci undeva unde e pustiu, in padure de preferat iar daca cunosti pe cineva care are pusca la-i putea ruga sa vina sa te ajute sa scapi de el.

Bafta!

| LaLaura a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Ce barbar.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru LaLaura):

Oricum sufera, asta ar fi o moarte usoara sa il impusti, te-as vedea ce ai face tu, l-ai lua ti l-ai eutanasia ca in filmele horror?

| LaLaura a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Nu, l-as eutanasia cu anestezic, si nu eu, ci un medic veterinar. Si l-as eutanasia daca chiar stiu ca sufera, ca il doare cumplic, dar daca mai exsista sanse, nu l-as eutanasia.
Poti sa il omori si cu demnitate fara pic de durere.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru LaLaura):

Si cum am spus eu nu o sa simta nici o durere, bineinteles ca eu nu as putea sa omor aproape nici un animal ca nu ma lasa inima, fiindca imi plac mult animalele, dar exista si oameni cu sange rece care ar face o treaba de asta si de plictiseala.

| LaLaura a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Si este brutala, trebuie sa existe o demnitate.
Si m-am refer la brutal mai mult cand ai spus sa il duca in padure sau unde este pustiu, adica sa moara de foame acolo.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru LaLaura):

Cel putin asa cunosc o persoana de la mine din oras asa face cu cainii maidanezi care ii gaseste pe strada laughing, stiu destul de brutal.

| LaLaura a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Daca stii de ce ii indemni si pe altii sa faca la fel?

| Labirintdesentimente a răspuns:

Sarcautul de el sad Nu are trei picioare?! Cheama hingherii sa il eutanasieze. Mai era un caine foarte batran la mine la bloc si nu se putea misca, iar un vecina chemat hingherii si l-au luat :'( crying(

| Bertha_Popescu_1998 a răspuns:

Nu incerca sa-l omori tu, nu este bine sad Daca erai undeva la tara, ar fi fost bine sa fie impuscat in cap, astfel moare pe loc, si nu-l doare... Ai putea sa-l duci la un cabinet veterinar sa-l eutanasieze