| Janaaaa11 a întrebat:

Vreau să scriu articole, dar nu găsesc nici un site bun, știți unul bun?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Fa-ti un BLOG personal, ca-s template-uri pe gratis.
Ori fa-ti o PAGINA pe FaceBook unde epoti scrie cate articole doresti, iti iviti prietenii si ei le citesc si le posteaza pe FB-ul lor, ca prietenii lor sa le poata citii si raspandii, daca doresc.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai articolele gata sau le scrii atunci când dai de un site "bun"

| Janaaaa11 explică (pentru sierra1):

Am doar unul gata, a fost de încercare pentru respectivele site-uri
Dar la unul nu pot sa trimit link-ul, la altul nu pot sa pun imagini?‍♀️

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wordpress. E gratuit și ușor de folosit.

| Janaaaa11 explică (pentru anonim_4396):

Ala îl folosesc, dar nu ma lasă să pun poze unde vreau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Janaaaa11):

Desigur că poate. Prima pagină o poți edita cu plugin-uri, iar articolele la fel, tot cu plugin-uri.

Wordpress e cea mai puternică platformă de gestionat articole.

| Janaaaa11 explică (pentru anonim_4396):

O să încerc, mulțumesc