| LoCcO a întrebat:

Vreau sa trimit un colet in Danemarca,Vejle dar nu stiu cat ma costa:s Coletul contine un urs de plus mic
, o carcasa de telefon si o scrisoare.Care sunt procedurile si la primire si la trimitere? Si cat o sa ma coste? aproximativ.

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Prin ce trimiti?
eu am vrut sa trimit in tara o bicicleta din Odense (deci ceva voluminos si greu) si ma costa undeva in jur de 40-50 euro.

vezi la cei de la COMATI eu cu ei am trimis si am primit colete.
uite site-ul lor
http://www.comati-psg.ro/

cantareste-ti coletul si trimite-le un mail in care sa soliciti informatii legate de ruta, gen Bucuresti-Vejle, precum si de pretul /kg. eventual pui greutatea ca sa iti dea un tarif estimativ.