| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un animal de casa dar sa nu faca mizerie sa nu miroasa nu vreau porci de guineea soareci dihori etc etc din astea mai normale caine etc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un Bichon maltez, te ajut eu sa il educi.Vei fi incintata de el.Mult noroc.

13 răspunsuri:
| SandraMikyZu a răspuns:

Yorkshire terrier.sunt foarte isteti dulci si sunt folositi la hollywood pentru ca sunt usor de dresatwinking

| RazzyFUnik a răspuns:

Cate mofturi... mai bine iei un bibelou

| anonim_4396 explică (pentru RazzyFUnik):

Ia-ti tu un leu sa te manance

| RazzyFUnik a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai sa nu faca galagie sa nu mearga sa nu deranjeze etc e cal mai potrivit
de responsabilitate ai auzit? orice animal are calitati si defecte ca si oamenii... dar prostia e nemarginita

| doli a răspuns:

Papagali daca iti plac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acvariu cu pesti daca ai bani daca nu, e recomandat o pisica; e curata si daca-si face nevoiele la locul potrivit este si mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am destui banii chiar foarte multi nu ma laud dar. vreau unu mai curat sa nu zgarie mobila big grin

Răspuns utilizator avertizat
| oanabuysomeweed a răspuns:

Cauti animalutul perfect tongue
iti recomand o pisica sau un hamster happy

| Bez3a a răspuns:

Pisica,pesti,sarpe,iguana

| andreea146 a răspuns:

De ce nu iti iei un papagal?(perus). El nu mananca mult(o pungala 4 lei te tine cam o luna) nu face mizerie(trebuie sa-i faci curat o data pe saptamana) si nu dureza mult(maxim 5 minute) si nici nu te costa mult in jur de 1 milion jumatate (150 lei ) cu cusca, mancare, adapatoare si castronel pentru mancare.