| Fhhgafata a întrebat:

As vrea un animal de companie dintre:
Câine bichon pui
Iepuraș
Porc de guineea
Hamster
Care credeți că nu face prea multa mizerie?
Spuneți prețul și câte ceva despre fiecare

Funda

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Cainele: Nu se sperie ca rozatoarele, nu exista sanse sa il pierzi prin casa. Daca iesi cu el la plimbare su o sa faca mizerie, ca si cost vaccinatul.
Iepure: se sperie repede si miroase
Porc de guineea si hamster: se sperie si sunt animale nocturne, vor fi mult mai active noaptea decat ziua.
Parerea mea cainele e cel mai bun. Ai un prieten.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GrepolisKing a răspuns:

Un caine, cel mai bun prieten al omului

| CreativeQadas a răspuns:

Hamsterul face cea mai putina mizerie dar daca vrei detalii despre fiecare ar fi o idee buna sa te interesezi pe wikidedia sa alte siteur specializat in legatura cu comportament si ingrijire.