| Amyy16 a întrebat:

Vreau sa adopt un animal, care să nu facă mare mizerie in casa si sa fie jucăuș. Am avut o pisica belangeză și făcea mizerie.
Ce-mi recomandati?
Fundă ^u^

Răspuns Câştigător
| AnaSuricata a răspuns:

Un peste...toate animalele fac mizerie,poti lua un catel, sau un hamster, aaaaa, gata stiu:o veverita alba cu o dungi crem pe spate:se gasesc aproape in orice pet shoppuri, dar cel mai mult in maxi pet; dar te duci acolo in magazine. Arata asa: http://light.sunphoto.ro/photos/normal/10177343_VTFKULYQE.jpg

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Toate animalele fac mizerie.Un catel, il inveti sa faca afara si gata.

| lorypoly a răspuns:

Pai depinde de casa, poti sa iti iei o veverita, un caine dar sa fie bine dresat.happy

| Kinezuul a răspuns:

Un hamster