| miley123 a întrebat:

Vreti sa afacem o poveste eu spun ceva si voi continuati?
Era o data o fata foarte frumoasa la soare te puteai uita dar la ea nici atat.Era asa de frumoasa caci vrajitoarea satului...
Vreti sa facem? funda pentru cel mai bun fragment

Răspuns Câştigător
| Georgiiiii a răspuns:

A strangulat-o de ciudasmug
dar ca prin minune ea n-a murit:o

3 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Era o data o fata foarte frumoasa, la soare te puteai uita, dar la ea nici atat.Era asa de frumoasa caci vrajitoarea satului era foarte buna la suflet si o vrajise sa fie cea mai frumoasa. Vrajitoarea era urata,dar bunatatea sufletului sau o facea pe fata frumoasa sa tina la ea ca insasi mama ei. Fata frumoasa o consola in fiecare zi,spunandu-i ca frumusetea exterioara nu este mai presus decat frumusetea interioara, asa cum avea ea.Ea ii era si recunoscatoare ca ia daruit frumusetea exterioara, dar ii era mult mai recunoscatoare ca ia daruit frumusetea interioara.Intr-o zi frumoasa fata culegea flori minunate, cand sora vitrega a vrajitoarei bune (care era mai rea si mai urata decat ea)a rapit-o pe fata.In final vrajitoarea buna a salvat-o, iar pentru toate faptele bune de le facuse in viata a devenit la fel de frumoasa ca si fata. Sfarsit.

| miley123 explică:

Continoarea care o faceti nu trebuie sa aiba sfarsit e o poveste lant.s astiti ca asta nu tema ede distractie

| kitty09 a răspuns:

...a rapit.o, i-a luat un fir depar si a facut o licoare care sa se transforme in fata aceea.si fata era intr.o pivnita...