| BububucatorulBubycus a întrebat:

57E.Placa De Baza MSI 760GM-E51, 4xDDR3,Socket AM3, VGA-DVI-HDMI si am 4 gb ram ddr2 si o placa video GIGABYTE HD4870 1gb se potrivesc pe placa aceasta? multumesc

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Prea putine informatii! Pune detaliile placii de baza care o ai si un link la cea care o vrei sa cumperi!

| BububucatorulBubycus explică (pentru lpavel):

Placa video pe care o detin este ddr 5 cu 2 alimentari pe 6 pini sursa am atx de 500w trebuie sa o alimentez cu amandoua cablurile? am pus unul si ami apare un scris rosu pe monitor intermitent...

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu, nu se potriveste! Problema cu sursa, sorry dar nu sunt sigur ce are... intra pe Youtube la pc garaje- cateodata sunt online, ii intrebi si iti vor recomanda si o placa de baza dar ramii oricum trebuie sa-i schimbi ca s-au invechit! Bafta!