| ciprian_6651 a întrebat:

A adevarat ca primesti 2 dolari pe o descarcare de referat pe referat.ro?

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Scrie că e doar pentru lucrarea de licenţă, care crede-mă că valorează mai mult de 2 euro/download.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Citeşte informaţiile astea:
http://www.referat.ro/paginaPrezentare.html
dacă nu le-ai citit deja. Din punctul meu de vedere nu merită. În momentul în care îţi publici lucrarea de licenţă pe site le oferi lor drepturile de autor - cum ar veni lucrarea pe care tu ai făcut-o nu îţi mai aparţine ţie, ci le aparţine lor. Nu ai voie să o mai ai postată nicăieri, iar banii îi primeşti doar când s-au strâns 100 de euro prin virament bancar.

| robyroby a răspuns:

Nu, e ilogic!