| LegendaryXxX a întrebat:

A comandat careva de pe ebay? Poate cineva sa imi dea cateva detalii?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ala trebuie sa aiba referinte bune care vinde, daca are putine puncte sau stele nu e de incredere si nu merita sa cumperi de la el

| LegendaryXxX explică (pentru mgtow):

Dar in momentul in care comazi produsul, persoana de la care cumperi te suna sa verifice detaliile legate de comanda?

| mgtow a răspuns (pentru LegendaryXxX):

Depinde unele da altele nu, eu niciodata nu am avut incredere in ebay, olx, okazii sau ali baba mama masii laughing in fine. In cel mai bun caz cand cumperi in ebay cauta clienti germani sau englezi aia sant seriosi si nu dau teapa

| RedBull69 a răspuns:

Ebay si okazii.ro niciodata un prieten a comandat un telefon a platit suma de 1300 de lei si in cutie era un Samsung spart vai se capul lui sa ajuns la politie a primit banii inapoi iar pe tip nu stiu ce a ajuns cu el comanda de pe olx sunt de incredere am comandat o husa la telefon si nu mi-a zis nimic de vreun cadou in cutie era husa si un bilet in care scria din partea casei si am primit o folie de protectie mama a comandat aparapte de bucatarie toate erau in stare buna deloc rea acum depinde gasesti sj muistii ca altcumva nu le pot zice ca iti dau teapa dar preferabil deschizi coletul la posta sau in fata curieratului vad ca esti fata nu cred ca te ocupi cu arme pumnale petarde obiecte brutale sa le zic asa...