| Tiberius a întrebat:

A facut cineva comenzi de pe amazon.com? Daca da as dori mai multe detalii. Vreau sa comand un laptop. Taxele vamale cat ar ajunge? In cat timp ar ajunge comanda la mine. Alte costuri? Moduri de plata. etc. Orice se poate dovedi util

Răspuns Câştigător
| ares_5782 a răspuns:

Nu renteaza. Taxele sunt mult prea mari. Pentru o carte de pe amazon am platit taxe care erau aproape cat valoare cartii. Mai degraba poate ai pe cineva afara care sa-ti aduca laptopul dorit. Mult succes prietene!

2 răspunsuri:
| Larissa_9205 a răspuns:

Eu fac comanda doar de pe amazon.de si imi trimite comanda in Austria, unde locuiesc.Costul variaza si nu e foarte scump, cam intre 5-17euro de pachet.Depinde ce comanzi si la ce pret.Cauta si pe geihals.at(de), gasesti lucruri interesante la preturi rezonabile.

| teta2k a răspuns:

Vezi ca laptop-uri nu cred ca poti comanda in Romania de pe amazon.com