Întrebare recomandată | Gabriela_Ariana_1998 a întrebat:

A fost cineva in Sunny Beach, Bulgaria? Pareri, impresii? Cum e apa? E mai curată fata de apa de la noi?
Funda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Apa e la fel, doar ca plajele din BG sunt ceva mai organizate

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

E destul de ok, dar totuși nu cred că aș mai alege Bulgaria în detrimentul altor locuri de odihnă. Dar o dată merită vizitată. Așadar, vacanță plăcută!

| Adry05 a răspuns:

Prietenii mei care au fost acolo au zis ca e ok. ORicum de obicei pe litoralul strain e mai curat decat la noi.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce? Ti-ai propus sa o bei?

| Gabriela_Ariana_1998 explică (pentru Violleta2022):

Nu, mi-am propus sa stau in apa curata daca tot ma duc undeva.

| HeillÓðinn a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu toti au scatofilie...

| FaraNumePls a răspuns:

Ca orice apa. Părerea mea happy e frumos acolo. Am fost cu părinții mei acolo. Mai curată nu prea știu, pentru mine tot apă era laughing oricum merita sa mergi!

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdann1107 a răspuns:

Apa la fel, cluburi tari, plaja curata(barem unde am nimerit eu) hotel chaika, majestic.

| EsteraAntal a răspuns:

Buna! Eu am fost in Albena acum 2 ani 2 ani la rand( 2013; 2014) apa era super ok mi-a placut super mult! Chiar ti as sugera sa mergi in Bulgaria! Daca ai si piscina la hotel ai avea o vacanta de nota 10 eu, in 2014 hotelul la care stateam avea acces la AquaPark a fost extraordinar! Acum sunt mai multe topogare care iti taie respiratia! Deci... Mie mi se pare ca Bulgaria NU se compara cu Romania! Asta e parerea mea!