| Trabant000 a întrebat:

Acum 2 luni am bagat dosarul pentru somaj (absolvent) iar luna asta pe 14 am semnat prima viza. Cand trebuie sa il ridic? Stiu ca de la posta dar nu stiu cand, incepand de luna asta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa-ti aduca postasul indemnizatia de somaj, la inceputul lunii viitoare.
Trebuia sa te interesezi cand o primesti, atunci cand ai fost la viza, n-o primesc toti somerii intr-o singura data.

| Trabant000 explică (pentru Ioandelasal):

Am uitat sa o intreb pe doamna de acolo... Am "pistonat-o" cu alte intrebari. happy multumesc frumos pentru. raspuns.