| KatyyLWA a întrebat:

Acum ceva timp am tradus o "mini-carte" de la Veronica Roth. Este doar un capitol din prima ei carte pe care nu-l gasesti in romana pe net. Ma gandeam sa-l trimit unei edituri, dar nu stiu catre ce categorie sa-l trimit: Promovare şi PR, Secretariat de redacţie, Copyright sau Producţie?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai drepturile de autor sau de folosire? Nu se poate publica nimic fara aceste drepturi.

| xOanax a răspuns:

Eu propun Copyriht. Iti propun editura Edu. [ are pagina pe fb] sunt foarte buni si cunoscuti. :*