| Sosetsicaaa a întrebat:

Ajutati ma si pe mine TPU :-s nu am intrat niciodata pe net pe telefon cum il activez fara bani? sunt pe voda si telu'meu e alcatel

Răspuns Câştigător
| Davidoaia a răspuns:

Pai cere de la serviciul clienti setarile pentru internet si intreaba daca serviciul este disponibil pentru modelul tau de telefon si dupa ce primesti setarile si le activezi poti intra pe telefon daca iti activezi o optiune de internet contra cost sau din credit si vei fi tarifata in functie de trafic. Fara sa platesti poti doar daca esti intr-o zona de internet wirelessbig grin

1 răspuns:
| lavinia1994 a răspuns:

Alcatel ot 806?