| anonim_4453 a întrebat:

Ajutati-ma va rog sa gasesc un photoshop bun pe internet, sa-l descarc, sau online; vreau ceva folositor pentru editarea fotografiilor, sau daca poate cineva sa mi-l transmita cumva... dau funda si un merci mare...

2 răspunsuri:
| DjBoBgY a răspuns:

Dami un privat cu id tau de mess si iti dau eu toate cele mersibig grinbig grin funda

| anonim_4453 explică:

Dar aici nu poti sa-mi zici? sau as vrea pe skype sa-mi trimita cineva (daca are), ca cu mess-ul am unele probleme sad