| Weekend a întrebat:

Ajutor! In 22 octombrie mami si tati pleaca la o nunta! Si zic sa raman acasa! Dar nu are cine sa imi faca ceai de tei si eu nu pot dormi fara ceai de tei! Ce sa fac? Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Pfff, ti-l fac parintii si ti-l pun intr-un termos si bei si tu la culcacre.

10 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Asculta aici! Ceaiul de tei este bun insa consumarea lui exagerat, indelungat duce la efecte secundare pentru tine ca viitor barbat pe viitor.Asa ca spune-i mami sa al alterneze cu ceai de menta si alte plante altfel vei deveni un semi-impotent pe viata, si mai este si somnolenta provocata de el, chiar asa dimineata cum te descurci nu dormi in fund la scoala? Bafta

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

Roaga o vecina sau o prietena sa te ajute.

BAfta

| IIIx333III a răspuns:

Cati ani ai? straight face. Un ceai nu se face greu, poti pune apa si la cuptorul cu microundewinking.

| Simpluuu a răspuns:

NU poti sa iti faci singur/a? Daca nu cheama pe o vecina /vecin sa iti pregateasca. daca nu du-te si tu la nunta happy

| Alexandrup a răspuns:

Frate,bagi niste intrebari doar ca sa te creada cineva amuzant? ia-ti o viata!

| Weekend explică (pentru Alexandrup):

Am 10 ani ce naiba vrei acum? Sa imi fac singur si cartofi cu sos?

| Alexandrup a răspuns (pentru Weekend):

Si eu am 9 ani si stiu sa imi fac ceai si cartofi prajiti cu sos pe deasupra!

| CrazyPittica a răspuns:

Nu stiu

| Andra10 a răspuns:

Spune`le problema parintilor tau pentru. ca sigur vor intelege. Daca nu, roaga`i inainte de plecare sa te invete cum sa iti faci singura ceaiul sau roaga`i sa ti`l faca ei, iar cand vrei sa il bei, invalzeste`l singura happy. Succes.

| Rengys a răspuns:

Pai...Zile parintilor tai sa lase pe cineva cu tine(ruda, apropiati, cineva de incredere)si sati pregateasca ceaiul tau preferatwinking...sau ce mai vrei tu laughing. Fundahee hee?