| MaRyUs6 a întrebat:

Ajutorrrr! nu imi mai merge facebook-ul! cand vreau sa ma conectez imi apare asta: Contul dvs. a fost temporar închis pentru că am detectat software rău intenționat pe computer. Malware este un software rău intenționate, care încearcă să acceseze informațiile dvs. personale, incetineste conexiunea, și ar putea cauza alte probleme atunci când utilizați Facebook. Computerul poate deveni infectat cu malware atunci când faceți clic sau de a partaja link-uri spam.
Pentru a obține ajutor eliminarea malware-ului, faceți clic pe Continuare. Odată ce malware-ului este eliminat, puteți să vă conectați la contul dumneavoastră. Ce are? Si ce sa fac?

1 răspuns:
| Sixx13 a răspuns:

Incearca alt browser. Daca nu asteapta sa se redeschida contul. Sau nu stiu pur si simplu iti faci alt cont. daca merge evident.
Sper sa reusesti. :3