| lola000 a întrebat:

Alcoolul si tutunul sunt produse alimentare?

Răspuns Câştigător
| Dorin93 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu sunt.

| lola000 explică (pentru Dorin93):

Si ce fel de produse sunt?

7 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Doar alcoolul e produs alimentar de oarece il consumi, nu poti spune ca tutunul e produs alimentar de oarece nu il mananci

| lola000 explică (pentru DaniTDCI):

Si tutunul ce fel de produs e?

| morariu a răspuns (pentru lola000):

De bagat in gura si de sinucidere curata.

| lola000 explică (pentru morariu):

Nu am chef de glume, vorbesc serios

| MarinNeamțîu a răspuns (pentru DaniTDCI):

Neamțîu iti spune sa taca doar Cola atunci cand verificam alimentul estetic si practic al modelului textural si colorat. Cu alte cuvinte, Marin este din natura mea.

| morariu a răspuns:

Fii atent : Nu e o gluma. Daca bagi tutunul in gura e ca si cum te sinucide. Te sfatuiesc sa reduci limita la 5000 de tigari pe zi. Funda?