| stangaionut a întrebat:

Alut TPU, cum pot scapa de ciupercile de pe limba? am auzit ca glicerina boraxata e buna.tocmai am intr-o sticluta, e buna aceasta glicerina boraxata? si cat timp trebuie sa mentin acest tratament? aa da si micile bubite care apar pe limba, sunt tot din cauza acestor ciuperci? mersi mult

1 răspuns:
| nursa a răspuns:

Micile bubite sunt tot de la ciupercuta. Glicerina Boraxata e singurul remediu pe care-l stiu. Il ti cat ti-a indicat medicul de familie sau farmacista in functie de cat de extinsa e ciupercuta. big grin Bafta!