| Leeevitah a întrebat:

Am 1.75 inaltime si 75 de kg. Ce culori si haine ar trebui sa port? Nu sunt manelar sau pitiponc.

Răspuns Câştigător
| Ssshadow a răspuns:

Frate...nu stii cu ce sa te anbraci ia si tu o revista ambravate cu ceva comod ceva ce-ti place, daca nu te poti decide ia-ti si tu ceva dupa personalitate.
-O maleta, o Geaca (jaketa, hanorac) blugi negri (sunt mai la moda si verdele se poarta) adidasi albi (sau ghete e frig iarna cu adidasi) daca nu-ti plac caciulele ia-ti casti pentru urechi, sigur gasesti ceva.
Sper ca te-am ajutat.