| Liiiax99 a întrebat:

Am 2 intrebari:

1. Care tableta este cea mai buna? Si la buna ma refer cam la tot nu numai la memorie, pozat, jocuri etc.

Allview AllDro Speed ECO+ sau Allview Alldro Speed Eco?

2. La aceste tablete poti sa umbli pe internet si cu cablu?
Adica, acel cablu pentru net, ca la calculatoare.

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Desigur Allview AllDro Speed ECO+.

Iar legat de cablu. nu se poate. Mai bine ti-ai cumpara un router Wi-fi, sau poate gasesti fara parola pe la un vecin laughing
Sau mai exista posibilitea de-a o conecta la net prin 3G cu ajutorul unui modem special.

3 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Niciuna, sunt chinezarii, alege un Tab 2
O zi buna

| Ichnat a răspuns:

Allview AllDro Speed ECO+ e mai buna

Si de unblat pe net cu cablu de la calculator nu cred ca permite fro una! big grin

| ShizAnime a răspuns:

Eu cred ca Allview AllDro Speed ECO+ este cea mai buna din toate punctele de vedere.Cat despre cablu, nu poti conecta nici una dintre aceste tablete la cablu.