| Decebalul a întrebat:

Am antivirusul Avast si de fiecare data cand deschid pc-ul imi zice ca scutul web a blocat un site periculos sa afecteze pc-ul si cand dau la detalii mi se deschide mozilla si imi apare un unu site cu avast in care imi zice sa upgradez avastu'. De ce imi apare si ce trebuie sa fac ca sa nu mai imi apara?
P.S. - virusul se numeste URL.Mal.

2 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Sa upgradezi sau sa updatezi? Daca e upgrade inseamna ca tia expirat trialul si trebuie sa platesti in contiunare ca sa il ai. Daca e uptade inseamna ca este vreo versiune noua de Avast.
P.S mai bine ai incerca BitDefender sau Kapersky

| Bathoryy a răspuns:

Asta se intampla cand te uiti la prea mult porno. :