| mikynelu a întrebat:

.am o problema cu Avastul...cand deschid orice pagina web imi apare in dreapta jos "scutul web avast! a blocat un site periculos sau un fisier".Ma dispera.Ce trebuie sa fac? Dau funda

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Tu crezi ca le blocheaza ca sa te dispere pe tine? Chiar orice pagina nu cred!

| horia2012 a răspuns:

Du-te pe iconita din bara, click dreapta si il dezactivezi pentru o perioada de timp. Dar risti, nu le blocheaza degeaba.

| MiruD a răspuns:

Sa intri in setarile avastului si sa deselectezi aceasta optiune.

| Varsson a răspuns:

Blocheaza scuturile Avast cand intri pe diferite site-uri care le stii sigure.

| magazindecadouri a răspuns:

Instaleaza un antivirus mai destept, incearca avira.com

| yulian2 a răspuns:

Salut eu iti recomand AVG 2014 LICENTA PINA IN 2018 CAUTA PE TPB