| Yrynella a întrebat:

Am auzit numai ce un cantec la profm, ceva de genu la refren a heart go on, sau nu stiu, cine stie despre ce cantec este vorba va rog sa-mi spuna. ofer funda!

6 răspunsuri:
| Iadhira a răspuns:

Buna!
Celinde Dion - My heart will go on, foarte posibil sa fie aceasta.:)
http://www.youtube.com/watch?v=WNIPqafd4As&ob=av2e

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna posibil să fie melodia lui Celine Dion my heart will go on.

| Yrynella explică:

Nuuuuuuuuuu, la profm nu cinta asa cintece lente precum asta. Acela era mai rapid.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Yrynella):

Dă ne te rugăm m ai multe detalii despre melodie, era cîntată de un bărbat sau de o femeie? Era ritmată adică se auzeu si tobele, cînd ai auzit acel cîntec? cam pe la ce oră? Astept răspuns ca să te pot ajuta.

| Yrynella explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai de femeie era cintata, si l-am auzit aseara pe la orele 21:00 cred.

| lorepupici a răspuns:

Laurentiu Duta - Shining Heart?
Celine Dion - My Heart Will Go On?

thinking