| ionutz9912 a întrebat:

Am auzit pe wrestlingfan.ro ca john cena a fost impuscat si ca a murit dar nu e ca acum este inca in wrestling imi spuneti cum s-a intamplat?

8 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

John cena nu a murit este doar un zvon pentru ca pe wikipedia nu arata decat data de nastere nu si de deceswinking

| 3rN3SyTo a răspuns:

Era un zvon pe twitter cum ca Cena ar fi fost impushcat in kp insa nu era devarat cei care-l urasc au postat acel mesaj pe twitter eu am citit acel measj! deci nu este adevarat, nu a fost impushkat ci era doar o alarma falsa pentru fanii Cenation.

| 3rN3SyTo a răspuns:

Aici poti citi si u ca era doar o gluma din partea celor care-l urasc pe Cena; http://twitter.com/JohnCena/status/42625716252196864 trebuie sa ai cont pe twitter sa poti citi:))

| Dorii a răspuns:

Cena nu e mort! A fost doar un zvon de pe Twitter lansat de un fan! Chiar si Cena a spus ca e un zvon!

| Theaxniz a răspuns:

Totul e o farsa facuta de wrestlingfan.ro mai bine uitate pe wwe.com da amanunte mai bune chiar daca sunt in engleza

| SEBASTIANDER a răspuns:

A fost doar o gluma a lui cena a pus pe twitter o poza cu el in sange rolling on the floor ce glumet e cena funda?

| necu91 a răspuns:

Nu prea cred chestia asta. ar fi aparut si pe la tv.

| Sergiu0401 a răspuns:

Nu la impuscat nimeni inca mai traieste la wrestling fan dau prosti uitete pe siteul lor wwe