| Dany_Dany_1994 a întrebat:

Am camera webcam sigma dc-2110 si nu mai am cd la ea imi zice ca nu am driverele la ea daca stie cineva de unde pot sa-le descarc sa imi ziceti va rog mersii mult...astept raspunsuri!

4 răspunsuri:
| elisa820 a răspuns:

Intra pe internet ca am auzit de la un prieten ca se poate descarca.

| Eigei a răspuns:

Scrii pe Google download drivers dc-2110 le descarci si apoi le instalezi, eu tot asa facem ce camera ma veche.

| Dany_Dany_1994 explică:

Le-am instalat dar imi zice ca dispozitivul nu poate porni cod 10 ce sa fie oare?