| Brotacelu a întrebat:

Cine mai are webcam chicony dc 2110?
Imi trebuie si mie driverele ca nu le gasesc pe nicaieri complete, nici la ei pe site. Daca se poate sa primesc o imagine a cd-lui ar fi super.

6 răspunsuri:
| Brotacelu explică:

@MaRRiaN ...nu e buna asta, am zis si in intrebare, la ei pe site este incomplet.
Mai trebuie inca ceve in afara de setup-u ala de la ei de pe site, dar nu il gasesc [bine ca nici nu stiu cum se numeste.]

| Brotacelu explică:

Chiar trebuie sa desenez ca nu sunt complete alea de pe site-uri
Mai trebui ceva care numai cd-urile le au pe ele... nu stiu ce naiba aplicatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici dracu nu mai gaseste, si eu caut si pagina oficiala nu merge. Daca gasesti mail me la alex_kmail@yahoo.com

| stefthereau a răspuns:

Sal scuze nu am raspuns, de fapt am aceeasi problema. ai reusit sa o rezolvi?