| Deeejeei a întrebat:

Am casa de vanzare intr-un orasel mai mic in timis, o casa frumoasa cu gradina. vreau sa o vand cat mai repede pentru a ma muta la oras. Cine e interesat?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Nu,nu-i bai, am vrut doar să ştiu un preţ şi să văd zona, întradevăr frumos oraşul timis, îs la 400 km distanţă.

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, nu ar strica şi un preţ.
O zi plină de succese.

| Deeejeei explică (pentru Brâncuşi):

Pretul este de 40. 000euro usor negociabil. daca vrei mai multe informatii adauga-ma in lista drixoo. drixxu18@yahoo.com

| Brâncuşi a răspuns (pentru Deeejeei):

Nu,nu-i bai, am vrut doar să ştiu un preţ şi să văd zona, întradevăr frumos oraşul timis, îs la 400 km distanţă.