| Gogu06 a întrebat:

Vreau sa imi deschid o afacere, sa cresc rame, apoi sa le vand, am un prieten, sta la casa, le crestem in gradina lu masa. Cat o costa o rama daca ar fi sa o vand, sau se vand la kilogram?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cel mai profitabil ar fi sa le vinzi ''la metru''rolling on the floor

| LalLyBoOmD a răspuns:

Pai de ex, o cutie de rame pentru pescuit costa in jur de 15-25 de lei, deci iesi bine, dar nu prea stiu daca ai la cine vinde, doar daca ii vinzi tatalui tau cand merge la peiscuit, DACA merge laughing!

| Gogu06 explică (pentru LalLyBoOmD):

Sunt destule magazine de pescuit la mine in oras si nu prea au rame.

| D3iDEI a răspuns:

Se vand la cutiuta din cate stiu eu.

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas. cauta dovezi pe youtube