| PastramăDeElefant a întrebat:

Am cont pe youtube si am postat niste videoclipuri si nu stiu cum sa le sterg(sunt la privat da` nu`mi place cand le vad au iesit si prost am filmat hd si au iesit 480)DAU FUNDA?

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Dai clik in partea dreapta sus unde iti apare numele tau de youtube, dai pe account, apoi chiar sus langa youtube iti apare "My Videos&Playlists" dai clik si o sa iti apara vidioclipurile bifezi cel pe care vrei sa-l stergi si vezi ca sus chiar langa ele apare add to sau delete si dai pe delete.Succes! Sper ca ai inteles ceva din ce ti-am explicat!

1 răspuns:
| k05m1n a răspuns:

Eeeee foarte simplu ya de aici id-u meu si iti spun privatwinking :cosmynick@yahoo.com