| f3n0m3n0 a întrebat:

Am cumparet recent un calculator de pe e-mag.are si tv tuner dar nu stiu cum sa il instalez nu are niciun driver nimic. In plus acel inflarosu pentru telecomanda are o mufa mai subtire si nu merge bagata in unitate.Astept parerii. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| badcommandorfilenamef1 a răspuns:

Daca spui ca ai cumparat calculatorul recent, de pe e-mag si ai probleme cu instalarea tv tuner-ului, pe partea de soft, cat si a senzorului infrarosu pentru telecomanda, parerea mea este sa-i contactezi pe cei de la e-mag, prin-trun e-mail si sa le ceri sprijin, pentru ca ei sunt cei mai in masura sa te poata ajuta. Si oricum, este preferabil sa apelezi si la un specialist care sa vada problema pe viu, pentru ca altfel e mult mai complicat.