| Rombix a întrebat:

Sa zicem ca nu imi vine comanda prin Cargus pe 3 si 4 ianuarie, unde trebuie sa ma aduc sa imi ridic coletul ca in Galati sunt 2 sedii Cargus, unul ii zice simplu sediul Urgent Cargus si altul sediul Cargus Ship&Go. Unde trebuie sa ajung sa imi iau coletul? La care dintre sedii?

1 răspuns:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Dai telefon la nr. lor pentru Galati, le spui nr. de AWB si iti spun ei unde sa mergi. Dar sunt sanse sa-l primesti si acasa, s-a mai terminat cu nebunia de sarbatori.